Additional information
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.7 × 1 × 14.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | 13 x 13 cm |
| Тегло, g/m2 | 265 g/m3 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 20 |












Reviews
There are no reviews yet.