Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.6 × 22 × 30 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 145 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 25 sheets |
8.98лв. / 4.59€
Наличност: на склад
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.6 × 22 × 30 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 145 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 25 sheets |
Reviews
There are no reviews yet.