Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 92 × 10 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A1+ |
| Тегло, g/m2 | 330 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
591.31лв. / 302.33€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 92 × 10 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A1+ |
| Тегло, g/m2 | 330 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
Reviews
There are no reviews yet.