Additional information
| Weight | 1.865 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 34.5 × 2.5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A3+ |
| Тегло, g/m2 | 330g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
204.20лв. / 104.41€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.865 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 34.5 × 2.5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A3+ |
| Тегло, g/m2 | 330g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
Reviews
There are no reviews yet.