Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 2400MHz |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 2400MHz |
Reviews
There are no reviews yet.