Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Устройство, тип | KVM console |
| Брой поддържани устройства/потребители | 1 |
| Бр. портове | 2 |
| Отдалечено управление | – |
| Размери, mm | 430.4 x 9.9 x 254.6 mm (monitor size) |
| Тегло, kg | 1.29 kg |
| Други | 1366 x 768 WXGA screen with VGA connection, Monitor – 18.5” LED-backlit a-Si TFT-LCD module access |














Reviews
There are no reviews yet.