Additional information
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Устройство, тип | KVM switch |
| Брой поддържани устройства/потребители | 3 |
| Бр. портове | 16 x KVM ports, 1x keyboard (USB) Type A, 1x management RJ-45, 1x mouse (USB) Type A, 1x USB Type A, 1x VGA HD-15 |
| Отдалечено управление | SSH, yes; Remote Management Protocol: Telnet |
| Размери, mm | 432 x 234 x 43.2 mm |
| Тегло, kg | 3.9 kg |
| Други | Active Directory; 128-bit encryption, Authentication: LDAP, Common Access Card (CAC) reader support, firmware upgradable, Rack-mountable, server connection via twisted pair, Smart Card reader support, SSH support, Virtual Media support |














Reviews
There are no reviews yet.