Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Устройство, тип | KVM switch |
| Брой поддържани устройства/потребители | 2 |
| Бр. портове | 27 |
| Отдалечено управление | – |
| Размери, mm | 432 x 234 x 43.7 mm |
| Тегло, kg | 3.2 kg |
| Други | 128-bit SSL, 1U, AES, Call Admission Control (CAC), Encryption: DES, Triple DES |














Reviews
There are no reviews yet.