Additional information
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Устройство, тип | KVM switch |
| Брой поддържани устройства/потребители | 1 |
| Бр. портове | 10 |
| Отдалечено управление | – |
| Размери, mm | 432 x 432 x 234 mm |
| Тегло, kg | 2.99 kg |
| Други | Authentication: DSView, LDAP support, Rack-mountable |














Reviews
There are no reviews yet.