Additional information
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Устройство, тип | KVM switch |
| Брой поддържани устройства/потребители | 2 |
| Бр. портове | 14 |
| Отдалечено управление | 1 remote KVM over IP user, 10/100 Mbps Ethernet port |
| Размери, mm | 432 x 165 x 43.7 mm |
| Тегло, kg | 1.9 kg |
| Други | 128-bit SSL, AES, Common Access Card (CAC) reader support, firmware upgradable, Front to back airflow rack-mountable 1U; LDAP support, IPv6 support, server connection via twisted pair; Encryption: DES, Triple DES |
















Reviews
There are no reviews yet.