Additional information
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 4.7 × 10.1 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | Compatible with iPhone, iPad, Smartphones, Tablet PCs, MP3/MP4 players, etc. |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB-C, USB-A |
| Бързо зареждане | USB-A QC 3.0 |
| Qi-compatible | – |
| Мощност, W | Total Output: 35W max |
| Цвят | Black/Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 49 x 32 x 31 mm |
| Тегло, g | 56 g |























