Additional information
| Weight | 2.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61.5 × 2.2 × 44 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | A2 |
| Тегло, g/m2 | 300 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 20 |
| Weight | 2.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61.5 × 2.2 × 44 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | A2 |
| Тегло, g/m2 | 300 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 20 |