Additional information
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 30 × 2.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | А3 |
| Тегло, g/m2 | 80 |
| Медия, тип | Plain |
| Брой листа | 250 sheets |
21.08лв. / 10.78€
Наличност: на склад
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 30 × 2.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | А3 |
| Тегло, g/m2 | 80 |
| Медия, тип | Plain |
| Брой листа | 250 sheets |
Reviews
There are no reviews yet.