Additional information
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 16 × 0.01 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 210 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 10 |













Reviews
There are no reviews yet.