Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 1.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 265 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 20 |
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 1.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 265 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 20 |