Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 14 × 30 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Високоговорител, тип | Coaxial full range 2-way speakers, Mica Matrix Cone woofer, PEI cone tweeter |
| Брой високоговорители | 2 |
| Режими на звука | Mega Bass |
| Контрол на звука | – |
| Микрофон | – |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 50 Hz – 22 kHz |
| Изх. мощност, W | 420W maximum, 60W RMS |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | 237 x 168 x (73mm + 23mm) |
| Тегло, g | 1030 g |
| Цвят | Black |

























Reviews
There are no reviews yet.