Additional information
| Weight | 5.707 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 22 × 37 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Високоговорител, тип | Hi-Fi quality audio speaker |
| Брой високоговорители | 1 |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | 6 microphones |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Честотен обхват, Hz | 000 Hz, 40 – 40 |
| Изх. мощност, W | 2*30W+6*8W |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | 165 x 203 mm |
| Тегло, g | 3 500 g |
| Цвят | Black |


























Reviews
There are no reviews yet.