Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 9.7 × 20.4 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Високоговорител, тип | 3-Way Coaxial full range Speakers, 4 Ohm |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 170 |
| Режими на звука | Mega Bass |
| Контрол на звука | – |
| Микрофон | – |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 50 Hz – 24 kHz |
| Изх. мощност, W | 40 W |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | 165mm x (45mm+18mm)H |
| Тегло, g | 520 g |
| Цвят | Black |
| Други | MRC Cone type woofer for deep |























Reviews
There are no reviews yet.