Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.8 × 14 × 31 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Високоговорител, тип | 3-way coaxial speakers, MRC Cone Woofer, PEI cone tweeter |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 66 |
| Режими на звука | Mega Bass |
| Контрол на звука | – |
| Микрофон | – |
| Bluetooth | – |
| Изх. мощност, W | 450W maximum, 60W RMS |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | 237 x168 x 72 + 23 mm |
| Тегло, g | 1040 g |
| Цвят | Black |

























Reviews
There are no reviews yet.