Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 10 × 20 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Високоговорител, тип | 2-Way Coaxial full range cone type Speakers, 4 Ohm, Neodymium |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 160 |
| Контрол на звука | – |
| Микрофон | – |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 55 Hz – 24 kHz |
| Изх. мощност, W | 45 W |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | Ф150 mm x (42 mm + 15 mm)H |
| Тегло, g | 560 g |
| Цвят | Black |
| Други |






















Reviews
There are no reviews yet.