Additional information
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.8 × 9 × 18 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Високоговорител, тип | 4 Ohm; Tweeter: 25 mm, Coaxial full range 3 way speakers, PEI dome type |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 130 |
| Режими на звука | Mega Bass |
| Контрол на звука | – |
| Микрофон | – |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 60 Hz – 24 kHz |
| Изх. мощност, W | 35 W |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | Ф130mm x (45mm+11mm)H |
| Тегло, g | 480 g |
| Цвят | Black |
| Други | cone type; Optimized for MEX-N/CDX-G Series, MRC woofer for deep, responsive bass; Experience high performance power handling; Super tweeter for high frequency extension; Woofer: Ferrite, Rubber coated cloth |
























Reviews
There are no reviews yet.