Additional information
| Weight | 0.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 5 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 2 |
| Памет интерфейс | 64 |
| Брой ядра | 256 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Ползвани технологии | CUDA, DirectCompute, OpenCL |
| Резолюция | Max DP 1.4 Resolution: 5120 x 2880 @ 60 Hz; Maximum DVI-I DL Resolution: 2560 x1600 @ 60 Hz; Maximum DVI-I SL Resolution: 1920 x 1200 @ 60 Hz |
| Интерфейс | 3 x mDP 1.4; PCI Express 3.0 x16 |
| Размери | 68.9 mm H x 145 mm L, Low Profile, Single Slot |
| Други | DirectX 12, OpenGL 4.5, Shader Model 5.1, Vulkan 1.0 |


























Reviews
There are no reviews yet.