Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 7 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 32 |
| Памет интерфейс | 4096 |
| Брой ядра | 5120 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Ползвани технологии | CUDA, DirectCompute, OpenCL |
| Резолюция | Maximum DP 1.4 Resolution: HDR 7680 x 4320 at 60Hz (30-bit color), Maximum DVI-D DL Resolution: 2560 x 1600 at 60Hz, Maximum DVI-D SL Resolution: 1920 x 1200 at 60Hz |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 x16 |
| Размери | 111.8 mm H x 266.7 mm L |
| Други | DirectX 12.0, Graphics APIs: Shader Model 5.1, OpenGL 4.5, Vulkan 1.0 |




























Reviews
There are no reviews yet.