Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 6 × 18 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 4 |
| Памет интерфейс | 128 |
| Брой ядра | 896 |
| Макс. работна честота, MHz | 1590 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 500 |
| Конектори на захранване | 6-pin |
| Ползвани технологии | Ansel, GPU Boost, Highlights, NVIDIA GeForce Experience |
| Резолюция | 7680 x 4320 @60Hz (Digital) |
| Интерфейс | DisplayPort 1.4 (x2), HDMI 2.0b |
| Размери | 39 x 170 x 112 mm; Dual-Slot |
| Други | Multi-Screen; Game Ready Drivers; Microsoft DirectX 12 API, OpenGL 4/6; HDCP 2.2, Vulkan API |

























Reviews
There are no reviews yet.