Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 10 × 17 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 12 |
| Памет интерфейс | 3072 |
| Брой ядра | 5120 |
| Макс. работна честота, MHz | 1455 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Мин. мощност на захранване, W | 650 |
| Конектори на захранване | 6+8-pin |
| Ползвани технологии | NVIDIA TITAN V |
| Резолюция | 7680 x 4320 @60Hz (Digital) |
| Интерфейс | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Други | Form Factor: Dual Slot; OS Certification: Windows 10 64-bit, FreeBSDx86, Linux, Solaris; L2 Cache Size:4608K, Windows 7 64-bit |

























Reviews
There are no reviews yet.