Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | P-touch Label Printers |
| Тип лента | Extra Strength P-touch Tape |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 9 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | rough or uneven surfaces. Great for slippery painted metal items or powder coated surfaces, Up to twice the adhesive strength of the Standard Laminated tapes. Recommended for use on textured |

















Reviews
There are no reviews yet.