Additional information
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Blue, Brother PT-H110, P-touch CUBE, P-touch Embellish, PT-D200MA, PT-D200SA, PT-D210, PT-D400, PT-D400AD, PT-D400VP, PT-H300, PT-H300LI, PT-H500LI, PT-P700, PT-P750W, PT-P750WVP, PT-P900, PT-P900W, PT-P950NW, ST-1150, ST-1150DX, White |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on Clear |
| Ширина на лентата, mm | 12 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | as well as cables and other equipment, Equally handy in the home, office or workplace, this laminated black on Clear TZe-S131 labelling tape can be used to identify the contents of everything from file folders and shelves to USB flash drives |



















Reviews
There are no reviews yet.