Additional information
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother P-Touch 24mm |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 24 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | filing cabinets, shelves or telephone extension numbers, The perfect solution for anybody looking to improve organisation, the TZe-N251’s black on white design means it comes in particularly handy when you’re looking to label file folders |



















Reviews
There are no reviews yet.