Additional information
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 7 × 15 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | P-Touch printers |
| Цвят | Black on Matte Silver |
| Ширина на лентата, mm | 12 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |















