Additional information
| Weight | 0.985 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 18.3 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | HL-4150/4570/4140, MFC-9970 series |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 3500 pages |
346.44лв. / 177.13€
Наличност: на склад
| Weight | 0.985 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 18.3 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | HL-4150/4570/4140, MFC-9970 series |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 3500 pages |