Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother PT-P900W, P-touch CUBE Pro (PT-P910BT), PT-3600, PT-9600, PT-9700PC, PT-9800PCN, PT-D800W, PT-P950NW |
| Тип лента | TZ-e Matt Laminated |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 36 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | as well as cables and other equipment, Equally handy in the home, office or workplace, this laminated black on white TZe-M261 labelling tape can be used to identify the contents of everything from file folders and shelves to USB flash drives |



















Reviews
There are no reviews yet.