Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.9 × 15.7 × 2.4 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother P-Touch Label printers |
| Тип лента | TZ-e Flexible |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 18 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | Developed with a special adhesive that allows labels to be easily applied to cable, or stuck to itself in the style of a flag, PVC tubing or anything else cylinder-shaped, Your label can either be wrapped repeatedly around the cable |




















Reviews
There are no reviews yet.