Additional information
| Weight | 0.149 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 4.2 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother PTD-800W, PT-3600, PT-9600/9400, PT-P950NW, PTP900W |
| Тип лента | TZ-e Flexible |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 36 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | durable results. our label can either be wrapped repeatedly around the cable, High quality genuine Brother cassette; Ensure clear, or stuck to itself in the style of a flag |


















Reviews
There are no reviews yet.