Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT18R/1850/2400/2450/550/2500/1280/1830/1010/1230/2430/7100/7600/GL200/1090 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on Yellow |
| Ширина на лентата, mm | 6 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | as well as cables and other equipment, Equally handy in the home, office or workplace, this laminated black on Yellow TZe-611 labelling tape can be used to identify the contents of everything from file folders and shelves to USB flash drives |

















Reviews
There are no reviews yet.