Additional information
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Производител | TRANSCEND |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Капацитет, GB | 64 |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 90 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 24 MB/s |
| Интерфейс | USB 3.1 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 22.4 x 12.2 x 6 mm |
| Цвят | Silver |
| Тегло, g | 3.3 g |
| Други | 10; Mac OS 9.0 or later; Linux Kernel 2.4.2 or later, 8, and splashes; Discreet, High-quality, shock, sturdy metallic housing; Chip on Board manufacturing; Resistant to dust, ultra-small form factor; Transcend Elite data management software; OS: Win 7 |




























Reviews
There are no reviews yet.