Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 27 × 31.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Интерфейс | 2 USB A Charging Ports, Guitar Input, Mic Input, Stereo Mini Jack (IN) |
| Bluetooth | AAC, LDAC), yes (SBC |
| HDMI | – |
| Звукови режими | DSEE, LIVE SOUND, MEGA BASS, Powerful Party Sound: Clear Audio+ |
| Караоке | Yes |
| Високоговорители, тип | Diameter of Speaker Unit (Tweeter) 2.5 x 2 cm, Diameter of Speaker Unit (woofer) 11 x 2 cm, X-Balanced Speaker Unit |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | 30-hours battery life and quick charging (3 hours of play on just a 10-minunte charge) |
| Размери, mm | 215 x 460 x 256 mm |
| Тегло, kg | 5.6 kg |
| Цвят | Black |
| Други | IP66 Water resistant and Dustproof; Handle for comfortable portability; Ambient illumination lighting |






























Reviews
There are no reviews yet.