Additional information
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.7 × 37.5 × 38.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Субуфер, тип | Wireless |
| Интерфейс | Audio In, Microphone in, USB |
| Bluetooth | A2DP(SINK), AAC, AVRCP, Bluetooth (LDAC, SPP) |
| HDMI | – |
| Звукови режими | ClearAudio+, DSEE (AUTO), MEGA BASS, Music (Emotion EQ), Sports Mode, Video EQ (Movie/Game/Drama/News) |
| Караоке | Echo, Key Control, Volume |
| Формати на декодиране | MP3 |
| Високоговорители, тип | Front Speaker (Tweeter – 4cm x2 (cone type), Woofer – 18cm x 1) |
| Консумация, W | 0.5 W Power Consumption (in standby) |
| FM радио | FM radio (87.5-108MHz / 50kHz), FM20 (Music Center) |
| Дистанционно управление | Smartphone Apps: Music Center/Fiestable |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | Built-in battery for up to 13 hrs. battery life |
| Размери, mm | 33.0 x 37.6 x 30.3 cm |
| Тегло, kg | 6.7 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Carrying handle, Sleep Timer, Splash-proof top panel, Tripod compatible |































Reviews
There are no reviews yet.