Additional information
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 18 × 4 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 250 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 100 |
24.13лв. / 12.34€
Наличност: на склад
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 18 × 4 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 250 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 100 |