Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 32 × 2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | А3 |
| Тегло, g/m2 | 250 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 20 |
58.59лв. / 29.96€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 32 × 2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | А3 |
| Тегло, g/m2 | 250 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 20 |