Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6 × 6.167 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | RuggedJet RJ-4030, RJ-4040 |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 102 mm x x 152 mm (label size) |
| Дължина на лентата, m | 11.4 m |















