Additional information
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 18 × 2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 250 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
13.00лв. / 6.65€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 18 × 2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 250 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |