Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6 × 6.167 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | RuggedJet RJ-4250WB, RJ-4230B, TD-4410D, TD-4420DN, TD-4520DN, TD-4550DNWB |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 101.6 mm |
| Дължина на лентата, m | 32.2 m |
















