Additional information
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 16.5 × 6.5 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50 Hz |
| Вх. ток, A | 10 |
| Макс. мощност, kW | 2.3 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | Schuko CEE 7/7P |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | DIN (Schuko), USB |
| Дължина на кабела, m | 2 |
| Защити | Surge Protection and Filtering; Surge energy rating: 1836Joules |
| Форм-фактор | N/A |
| Стандарти | CE, EAC, RoHS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 272 x 110 x 62 mm |
| Тегло, g | 750 g |
| Цвят | White |






















Reviews
There are no reviews yet.