Additional information
| Weight | 4.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 132 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 32 |
| Макс. мощност, kW | 7.2 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | IEC 309 32A 2P + E |
| Брой изводи | 24 |
| Тип изводи | IEC C13, IEC C19 |
| Дължина на кабела, m | 3 |
| Защити | 2 X 16A 1-pole hydraulic-magnetic circuit breakers |
| Mонтаж | Toolless Mounting Kit, Vertical mounting brackets |
| Форм-фактор | Zero U |
| Стандарти | CE, CEN55024; CE, CEN55032, followed by standard EN/IEC62368-1, followed by standard EN55035, Reach, RoHS, TUV |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 62 x 44.4 x 1175 mm |
| Тегло, g | 3580 g |
| Цвят | Black |





















Reviews
There are no reviews yet.