Additional information
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6.8 × 10 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | 4 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | CEE 7 Schuko |
| Брой изводи | 3 |
| Тип изводи | DIN (Schuko), USB |
| Дължина на кабела, m | – |
| Mонтаж | Wall tap |
| Форм-фактор | N/A |
| Стандарти | REACH: Contains No SVHCs, RoHS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 63 x 40 x 93 mm |
| Тегло, g | 130 g |
| Цвят | Black |





















Reviews
There are no reviews yet.