Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 8.8 × 10.6 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50 Hz +/- 5 Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | – |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | Schuko CEE 7/7P |
| Брой изводи | 1 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Дължина на кабела, m | – |
| Защити | Peak Current Common Mode – 24kAmps, Peak Current Normal Mode – 12kAmps, Surge Protection and Filtering: Surge energy rating – 918Joules, ts_nm_surge_response – 1ns |
| Форм-фактор | N/A |
| Стандарти | CE, REACH: Contains No SVHCs, RoHS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100 x 63 x 41 mm |
| Тегло, g | 130 г |
| Цвят | White |



















Reviews
There are no reviews yet.