Additional information
| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 3 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wired |
| Интерфейс | PCI |
| Брой мрежови портове | 5 |
| Максимална мрежова скорост, Mbit/s | 480 |
| Форм-фактор | Plug and Play |
| Поддържани операционни системи | Linux, MAC, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 115 x 83.6 x 12 mm |
| Други | Chipset: NEC/uPD720101 |















Reviews
There are no reviews yet.