Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.7 × 20.8 × 3.6 cm |
| Производител | D-LINK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | PCI Express (PCIe) |
| Брой мрежови портове | 2 |
| Максимална мрежова скорост, Mbit/s | 867 |
| Мрежови стандарти | 802.11ac/n/g/b |
| Консумирана мощност | Max. 3.3 V / 1 A |
| Обхват | 2.4 to 2.5 GHz; 5.15 to 5.850 GHz |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 121 x 79 x 25 mm |
| Други | Advanced Quality of Service (QoS); Security: WPA / WPA2, WEP (64/128 bit), WPS (PBC/PIN) |














Reviews
There are no reviews yet.