Additional information
| Weight | 0.112 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 3 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wired |
| Интерфейс | PCI |
| Брой мрежови портове | 1 |
| Максимална мрежова скорост, Mbit/s | n/a |
| Форм-фактор | bracket included, Low profile |
| Поддържани операционни системи | 2000 Windows Server 2012, 2003(32/64) Mac OS 10.9 or lower (based on intel), 2008 R2, Linux 2.4.x and late, Windows 10/8/8.1/7/Vista/XP (32/64) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 115 x 55.9 x 14 mm |
| Други | Chipset: MSC9865 |















Reviews
There are no reviews yet.