Additional information
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 11.5 × 1.8 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Описание | Dimensions: 12.0 x 2.9 x 1.6 cm |
| Тип | Universal application |
| Употреба | Compatible with any 2.5" SSD / HDD drives |
| Други | Material: Metal with a thickness; Weight: 70g |

























Reviews
There are no reviews yet.